Usługi i produkty

Outsourcing

Oferujemy dostęp do doświadczonych specjalistów IT, głównie w technologii Salesforce – administratorów, wdrożeniowców, analityków.

Utrzymanie i rozwój
oprogramowania

Specjalizujemy się w rozbudowaniu już istniejących aplikacji, naprawie niedokończonych projektów oraz profesjonalnym utrzymaniu oprogramowania.

Produkty

Jesteśmy producentem autorskiej aplikacji AwesomeTime, służącej do rejestrowania czasu pracy pracowników z podziałem na firmy i projekty.

awesomebytes

Technologie

Języki programowania

Tworzymy dla Ciebie. Poznanie Twoich potrzeb to dla nas podstawa. Stawiamy na przejrzyste zasady działania, które pozwalają na tworzenie satysfakcjonujących i długotrwałych relacji z klientami.

Java Javascript SQL C# (.NET)

Technologie

Ogromną rolę w realizacji projektów IT odgrywaja znajomość wszelkich możliwych technologii. Dzięki kompetencjom naszego zespołu możemy proponować najlepsze z możliwych rozwiązań.

Saleforce Azure Node

Bazy danych

Współczesne bazy danych umożliwiają szybkie wprowadzanie zmian, przechowywanie informacji i wykonywanie transakcji, a także analizę systemów.

MS SQL Server (2008-2016)

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne pomagają nie tylko zwiększyć firmom przychody, ale i są odpowiedzią na potrzeby klientów i budują profesjonalny wizerunek firmy.

iOS Android

Usługi dodatkowe

Doskonale wiemy, jak ważne jest stworzenie rozwiązania IT pozbawionego błędów, dlatego testujemy oprogramowania i tworzymy je tak, by były intuicyjne dla użytkownika.

UX Testy automatyczne

awesomebytes

O nas

Po wielu latach pracy w branży IT poznaliśmy ją na tyle, by odkryć to, czego w niej brakuje. Luki te wypełniliśmy najwyższej jakości usługami i elastycznym modelem współpracy z klientem. Tak w atmosferze podejmowania wyzwań i chęci sprostania wymaganiom współczesnych firm powstało Awesome Bytes. Nasza misja jest prosta – dostarczamy usługi offshore i profesjonalne oprogramowanie.

Stawiamy na doświadczonych pracowników z branży IT oraz regularne podnoszenie ich wiedzy i kwalifikacji. Dzięki nieszablonowemu podejściu do rozwiązań informatycznych odpowiadamy na potrzeby i oczekiwania wymagających klientów.

Nasi specjaliści mogą stać się Twoim zewnętrznym działem IT, tworząc i rozwijając oprogramowania, zarządzając infrastrukturą IT w Twojej firmie oraz przeprowadzając testy. Posiadana wiedza pozwala im na wdrażanie platform Salesforce idealnie odpowiadających wymaganiom Twojego przedsiębiorstwa.

Nasze wartości

Zaufanie 
i partnerskie relacje z Klientem

Rozwój
i kreatywność

Profesjonalizm
i gotowość podejmowania wyzwań

Praca zespołowa

Wysoka jakość dostarczanych rozwiązań i usług

Profesjonalizm
i gotowość podejmowania wyzwań

Rozwój
i kreatywność

Praca zespołowa

Zaufanie 
i partnerskie relacje z Klientem

Wysoka jakość dostarczanych rozwiązań i usług

Zapraszamy
do współpracy

Blog 

Kto jest kim w software housie? Słowniczek stanowisk

Kto jest kim w software housie? Słowniczek stanowisk

W software housach panuje jasna struktura organizacyjna, każdy pracownik zajmuje określone stanowisko i pełni konkretną funkcję. Jednak dla osoby, która jest w tym środowisku nowa albo jedynie z nim współpracuje, obcobrzmiące nazwy mogą nie przybliżać profesji danego...

czytaj dalej